Gotowe zestawy karpiowe końcowe to produkty przeznaczone dla początkujących karpiarzy, którzy nie umieją jeszcze sami go wykonać jak i zarówno dla osób, które nie lubią sami robić tylko wolą skorzystać z gotowego zestawu na karpia.Bardzo często zdarza się że nie mamy czasu na zawiązanie zestawów i dlatego też sięgamy już z wygody po gotowe. Oczywiście wykonanie samemu daje bardzo dużą satysfakcję szczególnie jak na zestaw który zrobiliśmy sami w domu złowimy rybę, lecz nie każdy ma czas żeby poświęcić kilka godzin przed zasiadką karpiową właśnie na ich wiązanie.

W naszej ofercie występują w następujących wariantach:
Z leadcorem i koralikiem zderzakowym przeznaczony głownie do rzutów.Rig jest skonstruowany na leadcorze. Musimy tylko do niego doczepić ciężarek karpiowy oraz przypon i już możemy zacząć przygodę z łowieniem na bardzo popularny w ostatnich czasach zestaw Chod Rig.Z leadcorem i mocnym bezpiecznym klipsem jest to tradycyjny i praktycznie najprostszy zestaw na karpia jakiego używamy w połowie karpi. W klips wpinamy tylko ciężarek oraz do krętlika mocujemy przypon i mamy bardzo prosty i skuteczny w pełni gotowy końcowy element.

W naszym asortymencie znajdziecie również : leadcore z krętlikiem do szybkiej wymiany. Na bazie tego produktu możemy skonstruować wiele kombinacji. Leadcore z klipsem do szybkiej wymiany na podstawie tego produktu możemy zrobić między innymi zestaw do Chod Riga oraz wiele innych. W tej kategorii znajdziemy również Fluorocarbon Leader czyli leadcor wykonany z fuorocorabonu bez ołowianego rdzenia w środku.Dla osób które nie są zwolennikami tradycyjnych leadcorów z rdzeniem ołowianym w środku mamy również gotowy leadcore bez rdzenia, który z jednej strony jest zakończony pętlą do której przywiązujemy linkę główną natomiast z drugiej strony jest zakończony krętlikiem do szybkiej wymiany. Jeżeli nie lubisz wiązać to dobrze trafiłeś 🙂 W naszej ofercie znajdziesz zestaw karpiowy samozacinający, antysplątaniowy jak i również przelotowy na karpia z gruntu.