Haczyk karpiowy to najważniejszy element każdego przyponu z włosem. Stosując ostre i wytrzymałe jesteśmy w stanie wyholować niemalże każdą rybę. Dlatego stosowane w naszych przyponach i zestawach odrywają tak duże znaczenie. W naszej ofercie znajdują się z micro zadziorem jak i również bezzadziorowe. Na wielu łowiskach właściciele ze względu na bezpieczeństwo ryb zabronili stosować haków z mikro zadziorem,dlatego w takim wypadku świetnie sprawdzą się bezzadziorowe Obecnie posiadamy w naszym asortymencie aż 8 modeli , więc z pewnością każdy wybierze odpowiedni do swojego przyponu oraz dopasuje go do łowiska na jakim łowi.

WIDE GAPE – Podstawowy o klastycznym kształcie dodatkowo z szerokim łukiem kolankowym. Oczko zostało zagięte w stronę grotu o 15 stopni, dzięki czemu znacznie szybciej uzyskujemy efekt samo zacięcia się ryby podczas brania. CURVE SHANK –
Wygięty potocznie zwany banan. Bardzo ostry, stosowany między innymi do przyponów typu Ronnie Rig, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularnymi i skutecznymi przyponami do kulek pływających. CHODDY – Chody zostały stworzone z przeznaczeniem do przyponów typu Chod Rig czyli przyponów głównie pływających. Połączenie tego haczyka wraz z naszym Fluorocarbonem jest bardzo skuteczne i tworzy świetny przypon Chod Rig. WIDE GAPE X – Klastyczny praktycznie taki sam jak Wide Gape różni się tym że posiada kąt 90 stopni przy trzonie , dzięki czemu znacznie pewniej trzyma rybę podczas holu karpia.

WIDE GAPE CHODDY – Można powiedzieć że jest to tradycyjny Wide Gape tylko przerobiony do Choddy Riga. Posiada odgięty trzon w przeciwną stronę, dzięki czemu świetnie współpracuje ze sztywnymi materiałami takimi jak Fluorocarbon. LONG SHANK – Posiada bardzo długi trzon, świetnie sprawdza się podczas łowienia na bałwanki czyli dwie kulki. Bardzo często również stosowany do przyponów typu Blow Back Rig. CRANK – Ma bardzo szeroki łuk kolankowy. Świetnie sprawdzają się do kukurydzy podczas połowu amurów. CRANK CHODDY – To nic innego jak CRANK przerobiony z myślą o przyponie Chod Rig. W przeciwieństwie do tradycyjnego CRANK posiada oczko odgięte w przeciwną stronę niż grot .

Szukając odpowiedzi na pytanie jakie haczyki na karpia z gruntu wybrać na pewno haki z naszej oferty będą odpowiedzą na to pytanie. Zobaczcie także nowe haczyki bezzadziorowe – zapraszamy.