Darmowa Reklama dla Sklepów

DARMOWA REKLAMA DLA SKLEPÓW

Witamy Serdecznie, miło nam poinformować, że współpracujemy z portalem karpiowym karpiarstwo.pl, który odwiedza każdego miesiąca ponad 40.000 karpiarzy. Oferujemy Państwu darmową reklamę na tym portalu, szczegóły poniżej:

STATYSTYKI GOOGLE ANALITYCS


KARPIARSTWO.PL


BANER REKLAMOWY

Dodaj baner sklepu do jednego z 4 dostępnych miejsc do wyboru

TOP PORTALE KARPIOWE

Ranking portali karpiowych pod względem odwiedzin 2016 rok *

TOP 1 –  KARPMAX.PL – 70 tyś

TOP 2 – KARPIARSTWO.PL  – 45 tyś

TOP 3 – SWIATKARPIA.COM – 35 tyś

* Dane z similarweb.com wrzesień 2016

FORMY REKLAMY

[bsf-info-box icon=”Defaults-check” icon_size=”32″ icon_color=”#dd9933″ title=”BANER REKLAMOWY”][/bsf-info-box][bsf-info-box icon=”Defaults-check” icon_size=”32″ icon_color=”#dd9933″ title=”WPIS SPONSOROWANY”][/bsf-info-box][bsf-info-box icon=”Defaults-check” icon_size=”32″ icon_color=”#dd9933″ title=”DODANIE SKLEPU DO BAZY”][/bsf-info-box]

WPIS SPONSOROWANY

Dodaj wpis sponsorowany z nowymi produktami, promocjami Twojego sklepu z 4 aktywnymi linkami do sklepu. Wpis promowany na Facebooku, minimum 7 dni na stronie głównej serwisu karpiarstwo.pl. Średnio 600-800 przejść do Twojego sklepu. Podsyłamy statystyki na maila.

Przykładowy wpis sponsorowany z aktywnymi linkami do sklepu: http://karpiarstwo.pl/wedki-karpiowe-do-150-zl-porownanie/ – ponad 4000 wyświetleń i 1900 przejść do sklepu.

DODANIE SKLEPU DO BAZY

Dodaj swój sklep do bazy: http://karpiarstwo.pl/karpiowe-sklepy/  sklepów wędkarskich z całej Polski, daj się znaleźć w internecie.  Losowy sklep pojawia się na stronie głównej. Przykładowy wpis w bazie: http://karpiarstwo.pl/rybka-elizowka-lublin/ z aktywnym klikalnym linkiem do Twojego sklepu. Dodanie sklepu do bazy dla Naszych partnerów handlowych jest darmowe.

ZASADY DARMOWEJ REKLAMY

Produkty zakupione przez Was w sklepie wymieniane są na punkty ( 1pln = 1pkt, przykładowo: towar zakupiony za tysiąc złoty daje 1000 pkt wymiennych na darmową reklamę ). Punkty należy wykorzystać w ciągu miesiąca od zakupienia towaru. Niewykorzystane punkty przepadają. W celu darmowej reklamy proszę się skontaktować z nami mailowo bądź telefonicznie.

Baner Reklamowy – baner nr 1 i 3 pojawia się na stronie głównej i każdej podstronie serwisu – koszt 3 tyś pkt / miesiąc. Baner nr 2 i 4 pojawia się na stronie głównej i kategoriach – koszt 1500 pkt / miesiąc.

Wpis Sponsorowany – wpis może zawierać maksymalnie 4 aktywne odnośniki do Państwa sklepu.  Zostanie on opublikowany na stronie karpiarstwo.pl i będzie znajdował się na stronie głównej serwisu przez minimum 7 dni. Informacja o wpisie zostanie opublikowana również na fanpage karpiarstwa: https://www.facebook.com/lowcykarpi. Średnio wpisy sponsorowane notują od 300-800 przejść na stronę docelową. Podsyłamy raport z każdego wpisu. Prosimy o dostarczenie gotowego wpisu ze zdjęciami oraz treścią, która nie może być kopiowana z innych serwisów. Koszt wpisu 700 pkt. Maksymalnie 1 wpis dziennie.

SPRAWDŹ I PRZETESTUJ SKUTECZNOŚĆ REKLAMY