W maju bieżącego roku na polskim rynku swoją premierę miała firma Carpio Ball – firma zajmująca się produkcją przynęt i zanęt dla karpiarzy. Zapytaliśmy właściciela firmy skąd wziął się pomysł na założenie firmy i skąd wzieła się nazwa firmy. To wszystko dowiecie się z poniższego artykułu właściciela firmy pana Zbigniewa Góźdźia.

carpio ball

Od momentu, gdy przynęty Carpio Ball pojawiły się w sprzedaży na Polskim rynku, to naszą skrzynkę mailową zapełniły wiadomości od klientów. Główną treścią tych maili były pytania do mnie jako właściciela, czy mógłbym ujawnić więcej informacji dotyczących firmy. Postanowiłem iż opowiem wam jak to wszystko się zaczęło.

Skąd wziął się pomysł na założenie firmy ? 

Otóż moja pasja do wędkarstwa narodziła się w dzieciństwie, odkąd pamiętam zawsze interesowało mnie wędkowanie każdą wolną chwilę spędzałem nad wodą poświęcałem się coraz bardziej mojej pasji, gdy złowiłem swojego pierwszego karpia fascynacja tymi pięknymi rybami stała się moją codziennością. Pewnego dnia doszedłem do wniosku, iż będę robiło własne przynęty.

carpio ball

Na początku to były kulki tylko do własnego użytku, ale któregoś dnia nasunęła mi się myśl aby spróbować przeprowadzić w warunkach domowych test, między innymi chciałem zaobserwować jak te przynęty zadziałają na zmysły karpi. Kupiłem bardzo duże akwarium i przyniosłem je do domu zalałem wodą, ale jak sami wiecie puste akwarium nie wystarczy muszą pływać w nim ryby pojechałem nad wodę, złowiłem dwa karpie włożyłem je do specjalnego pojemnika z dotleniaczem i wróciłem do domu. Ryby wylądowały w wodzie wrzuciłem parę kulek i rozpocząłem obserwację.

carpio ball

Rybą od razu posmakowały moje przynęty widząc to ucieszyłem się ogromie, równocześnie dało mi to motywację do działania. Kolejno przez parę miesięcy robiłem nowe testowe przynęty za każdym razem dodawałem nowe składniki a rybą smakowały coraz bardziej, ja chciałem czegoś więcej, lata testów pozwoliło mi dojść do perfekcji moje kulki oprócz kreatywnych zapachów i rozmaitych składników mają przede wszystkim niesamowitą skuteczność. Zacząłem rozdawać kulki kolegą, gdyż chciałem aby inni się przekonali jak bardzo są skuteczne.

carpio ball

Skąd pomysł na nazwę firmy ?

Po 15 latach robienia kulek doszedłem do wniosku, iż zacznę je sprzedawać ale jak sami wiecie w dzisiejszych czasach nie jest to takie proste. Oficjalnie musiałem zarejestrować
firmę i wymyślić nazwę. Któregoś dnia siedząc w domu i oglądając telewizję przełączyłem na kanał sportowy , leciał jakiś mecz nazwa drużyny przykuła moją szczególnie uwagę. Do nazwy drużyny dołożyłem jedno zdanie i tak powstała  nazwa Carpio Ball.
carpioball

Gdzie dostaniemy produkty Carpio Ball ? 

Dziś jestem producentem przynęt, oficjalnie prowadzę firmę która znajduje się w Elblągu, moje przynęty są obecnie w 10 sklepach w Polsce  przynęty Carpio Ball zachwyciły również zagranicznych karpiarzy z którymi współpracuję jedno co wyróżnia firmę Carpio Ball to że jest to wyłącznie Polski produkt .

Całą oferte firmy można zobaczyń na stronie http://sklep.carpioball.pl/

Pozdrawiam 

Zbigniew Góźdź

1 KOMENTARZ

  1. W jakich sklepach dostanę kulki państwa firmy i w jakich cenach są państwa produkty ?
    Proszę o odpowiedź 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here