Na karpiowych zasiadkach każdy ceni sobie komfort. Według mnie komfort to podstawa na karpiowej zasiadce. Dlatego warto zadbać o to aby dobrze krzesło karpiowe na stałe zagościło w naszym wyposażeniu. 

Firmy karpiowe oferują Nas bardzo różne krzesła a przede wszystkim  w różnych cenach. Niemal każde krzesło posiada regulowane oparcie,Jest to bardzo przydatne, ponieważ możemy ustawić je pod dowolnym kątem. Maksymalne rozłożenie oparcia pozwoli nam na zrobienie mini łóżka na którym bez problemu przytniemy sobie małą drzemkę:)

mocne sprzegło

Krzesła karpiowe posiadają także regulowane nóżki, każdą nogę naszego krzesła możemy dowolnie regulować. Pozwoli nam to na rozłożenie krzesła nawet na bardzo nierównym terenie.

klips

Wybierając odpowiednie krzesło karpiowe powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę na regulowane oparcie oraz nóżki. Krzesło jest mniej ważniejsze od łóżka więc każdy powinien wybrać coś dla siebie. Jeżeli chcemy aby krzesło służyło nam także jako łóżko to wystarczy dokupić podnóżek do krzesła i wtedy będziemy mieli łóżko. Osobiście nie polecam, ponieważ nie jest to zbyt wygodne. Jednak gdy będziemy chcieli abyśmy mieli łóżko i krzesło w jednym to należy wybrać takie łóżko, które ma możliwość doczepienia podnóżka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here