Przyszłoroczna edycja tej charytatywnej imprezy odbędzie się na łowisku Nekielka “Expert-Karp” w dniach 4-7 sierpnia 2016 roku. Zawody będą poprzedzone imprezą integracyjną w środę 3 sierpnia.

karpiarze marynce 2016

Tym razem organizatorami tych charytatywnych zawodów są rodzice Martynki – Ewelina i Tomasz Spaszewscy, którzy chcą kontynuować to Dzieło Dobrych Serc stworzone przez Daniela Kruszynę i Piotrka Heriana oraz wielu ludzi biorących udział w poprzednich edycjach.

Daniel kruszyna,piotr herian,martynka spaszewska

W zawodach wystartuje 30 drużyn. Zapisy rozpoczną się 1 października i będą trwać do końca 2015 roku. Spośród zapisanych rozlosujemy 30 drużyn, które wezmą udział w zawodach oraz 10 drużyn rezerwowych. Losowanie odbędzie się na Targach “Rybomania” w Poznaniu 14 lutego 2016 roku w obecności zwiedzających.Listę opublikujemy na stronie “Karpiarze-Martynce” oraz na facebook-u.

karpiarze martynce 2015 carpshop lakes

Koszt uczestnictwa to 600 zł za dwie osoby. Za każdą dodatkową osobę towarzyszącą należy dodatkowo zapłacić 100 zł. Uwaga! Dzieci do lat 12 bezpłatnie (również otrzymują koszulki i inne gadżety). Zachęcamy do uczestnictwa całe rodziny 🙂

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres emailowy:

[email protected]

w tytule: IV Miting “Karpiarze-Martynce” + Imię i Nazwisko Kapitana

W treści prosimy o wpisanie:

Imiona i Nazwiska zawodników + dodatkowe osoby

Nazwa Teamu

Nr kontaktowy do kapitana drużyny.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby, które chcą wesprzeć tą charytatywną imprezę.

Zachęcamy do śledzenia grupy ” Karpiarze – Martynce” na facebooku, gdzie będą podawane nowe informacje na temat zawodów.

Zawody na prawdę na najwyższym poziomie, dobrze zorganizowane. Dlatego warto wziąć w nich udział! Poniżej w galerii przedstawiamy zdjęcia z poprzedniej edycji, która odbyła się na łowisku Carpshop Lakes a klikając TUTAJ możecie zobaczyć relację z drugiej części III Mitngu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here