Sztuczne przynęty w swojej ofercie posiada niemalże każda karpiowa firma, która specjalizuje się w produkcji sprzętu i przynęt dla karpiarzy.
Ukraińska firma Karpela Cont wypuściła na rynek totalną nowość, którą jest jak by się na pierwszy rzut oka mogło wydawać plastikowa kulka pusta w środku.

Karpela Cont-sztuczne karpiowe przynęty

Kulka jest wykonana z plastiku, posiada wiele małych dziurek, którymi ma dostawać się woda do przynęty zamkniętej w środku kuli tak aby uwalniała swoje wartości odżywcze i aromaty.

Karpela Cont-sztuczne karpiowe przynęty

Totalna nowość, mowa oczywiście o plastikowej kulce sprawdza się niemalże do wszystkim przynęt. Z powodzeniem możemy wypełnić ją ziarnami, pokruszonymi kulkami, drobnymi pelletami, robaki czy nawet drobną ochotką.

Karpela Cont-sztuczne karpiowe przynęty

Plastikowa kulka składa się z dwóch połówek i występuje w ośmiu kolorach: czarny, czerwony, żółty, biały ,pomarańczowy, brązowy, fioletowy, zielony. Produkowana jest w czterech średnicach: 22, 18, 14, 10 mm

Karpela Cont-sztuczne karpiowe przynęty

Jedna połowa kulki ma dziurki w kształcie koła, natomiast druga połówka posiada dziurki podłużne.

Karpela Cont-sztuczne karpiowe przynęty

Takie rozwiązanie zapewni świetną prezentację i pracę przynęty, która znajduje się w środku kulki w każdych warunkach.
 Cena: 4 sztuki to koszt około 30 złotych

7 KOMENTARZE

  1. Myślę ze bardzo dobre rozwiązanie na krotkie zasiadki w zbiornikach gdzie karpie są nieufne i wybredne:) poszukuje tego obecnie a jak kupię to wypróbuje 🙂

  2. Jakoś nikt nie napisał, że zgodnie zgodnie z RAPR w wędkarstwie gruntowym i spławikowym stosowanie sztucznych przynęt jest niedozwolone.

  3. Jakoś nikt nie zauważył, że zgodnie z RAPR stosowanie sztucznych przynęt w wędkarstwie spławikowym i gruntowym jest niedozwolone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here