Karpiowe szaleństwo na zasiadce z marszu

1

Szybka zasiadka z marszu nad pobliskim łowiskiem zaowocowała kilkoma pięknymi karpiami. Wszystko to za sprawą nowej kulki Karla Nikla “MGS-Magnus”. Kulka ta została stworzona z myślą o szybkich zasiadkach czy zawodach, więc idealnie nadawała się na mój wypad. Kulki posiadają dwie warstwy: pierwsza, która pracuje od razu po kontakcie z wodą, natomiast druga warstwa wytrzymuje nawet do 48h.

Na wszystkie 3 zestawy powędrował Pop-Up MGS lekko podwieszony nad dnem, zasypany pokruszonymi kulkami o tym samym smaku z odrobina mixu pelletów i wszystko to zalane boostrem.  Długo Nie trzeba było czekać na efekty, już po około godzinie zameldował się pierwszy karp a za nim kolejne. Pomimo wielkiego upału ryby wspołpracowały przez 13h.

 

 

Udało mi się wyholować 19 karpi w przedziale od 5 do 9 kg. Największa ryba ważyła 11kg. Kolejny raz ta kulka pokazała swoją moc.

Pozdrawiam

Arek Mizera – Carp-World Team

1 KOMENTARZ

  1. 19 holi niezły wynik, ciągle coś się działo. Mnie ostatnio zaciekawił połów dorsza. Nawet chcemy z kolegami sobie wynająć kuter i spróbować sił na otwartym morzu. Chciałbym jakąś fajną rybkę złapać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here