Sklep carpmix.pl na swoim profilu facebookowym ogłosił konkurs w którym do wygrania są gry wędkarskie. Poniżej publikujemy szczegółowe informacje.

W konkursie do wygrania 3 pełne wersje gry Euro Fishing – jednego z najlepszych symulatorów wędkarstwa na rynku. Stworzony przez wędkarzy z pasją, Euro Fishing przenosi nas w wirtualny świat obcowania z przyrodą, której integralną częścią są piękne okazy ryb. Gra ułatwi nam przetrwanie, mamy nadzieję krótkiej i łagodnej zimy i da namiastkę klimatu karpiowych zasiadek. Odpowiedni dobór przynęt, sprzętu, celne dalekie rzuty, udane hole i lądujące okazy w podbierakach.

Zasady przystąpienia do konkursu:

1. Polub profil sklepu CARPMIX.
2. Polub ten post z informacją o konkursie.
3. Opublikuj na profilu CARPMIX swoje zdjęcie z zasiadki.

 ZOBACZ POST KONKURSOWY

Trzy osoby z największą ilością polubień pod swoim zdjęciem otrzymają grę komputerową – symulator wędkowania “Eurofishing” (w wersji
cyfrowej, dostępnej przez platformę Steam).
Konkurs trwa do 21.12.2015.

Szczegółowy regulamin dostępny pod adresem:
https://www.carpmix.pl/content/9-regulamin-konkursu


Do wyboru kilka pięknych łowisk w których czekają na Ciebie ogromne karpie, sumy oraz inne gatunki ryb.
Dobierz taktykę nęcenia, przynętę, zestaw końcowy, wędkę, kołowrotek znanych i cenionych marek takich jak Korda, Sonik, Wofte, Mainline, Delkim i poprawiaj swoje rekordy, by w końcu łowić największe okazy łowisk!
Zmierz się w trybie multiplayer z przyjaciółmi oraz innymi graczami z całego świata. To wszystko i znacznie więcej znajdziesz w grze


Zobacz jak prezentuje się gra:


Zachęcamy wszystkich do udziału w tym konkursie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here