POŁOŻENIE

Łowisko położone na terenach zielonych nieopodal rzeki Odry. Łowisko dokładnie znajduje się w Czechach niedaleko miejscowości Ostrava.

KILKA SŁÓW O ŁOWISKU

Łowisko o charakterze „No Kill”, którego powierzchnia wynosi 12 ha. Średnia głębokość łowiska to zaledwie 3,2 m. Na łowisku występują drewniane domki dla wędkarzy. Bardzo czysta woda i łagodna linia brzegowa, każdy kto sobie ceni komfort powinien odwiedzić to łowisko.

mapa

INNE INFORMACJE

Na łowisku można wędkować od zejść lodu aż do pierwszych przymrozków, kiedy łowisko zamarznie. Do każdego stanowiska bez problemu dojedziemy samochodem. Każdy z domków, które można wynająć wyposażony jest w piecyk, stół, krzesła oraz przyłącze świetlne. Na łowisku znajdują się toalety. Dużym minusem jest brak prysznicy. Domek można wynająć na jeden dzień za 250 Kč. Natomiast sam kosz tygodniowego pobytu nad łowiskiem kosztuje 1500 Kč , możemy także wynająć wędkowanie na trzy dni, płacimy wtedy 1000 Kč. Rezerwacje i wszelkie pytanie uzyskamy pod numerem telefonu 420 606 939 183. Pamiętajcie że na łowisku nie można nęcić ziarnami takimi jak: kukurydz, groch itp.

MAPA

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here