Zapisy na imprezę na Łowisku “Expert-Karp Nekielka” rozpoczynają się 1 października i potrwają do końca roku 2015. Po tym terminie z całej listy zgłoszonych uczestników rozlosujemy tych, którzy wezmą udział w zawodach, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona(30 drużyn).

Mapa łowiska
Mapa łowiska

Zawody odbędą się w dniach od 4-7 sierpnia 2016 poprzedzone imprezą integracyjną 3 sierpnia (środa).Koszt uczestnictwa to 600 zł za dwie osoby.Ilość team runnerów mogących uczestniczyć w łowieniu to 2 osoby, a ilość osób towarzyszących nieograniczona z uwzględnieniem płatności 100zł na osobę. Uwaga! Dzieci do lat 12 bezpłatnie ( osoby towarzyszące również otrzymują koszulki i inne gadżety + posiłek na imprezie integracyjnej). Zachęcamy do uczestnictwa całe rodziny.

IV Miting “Karpiarze-Martynce” odbędzie się pod patronatem Fundacji Dzieciom “Pomagaj”, w której Martynka ma swoje subkonto. Wszystkie pieniążki z wpisowego będą wpłacane bezpośrednio do fundacji.

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres mailowy:

[email protected]

w tytule: IV Miting “Karpiarze-Martynce”+ Imię i Nazwisko Kapitana

W treści prosimy o wpisanie:

Imiona i Nazwiska zawodników + dodatkowe osoby

Nazwa Teamu

Nr kontaktowy do kapitana drużyny

 

Poniżej prezentujemy baner IV Mitingu wraz z firmami, osobami oraz portalami internetowymi, które wspierają imprezę. Zapraszamy także wszystkich chętnych do współpracy.

pol00

Informacje dotyczące IV Mitingu będziemy na bieżąco aktualizować na grupie “Karpiarze-Martynce”(kliknij i zobacz grupę) na facebooku oraz na współpracujących portalach internetowych.

                                                                                                      Ewelina i Tomasz Spaszewscy – organizatorzy

                                                                                                               IV Mitingu “Karpiarze-Martynce”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here