W Lublinie na terenie lubelskich targów w dniach od 28 do 29 listopada 2015 roku odbyły się największe targi wędkarskie Rybomania. Ponad 130 wystawców zaprezentowało swoją ofertę a także nieliczni zaprezentowali swoje nowości na rok 2016. Jednak największą atrakcją było ogromne akwarium, które przyciągało tłumy ludzi. Więcej zobaczycie w przygotowanej przez nas wideo relacji z tego niezwykłego wydarzenie.

W powyższej relacji wideo zobaczycie między innymi nowości niektórych firm na rok 2016 a także ogromne akwarium z pięknymi okazami na którym odbywały się równie pokazy i prezentacje przynęt spiningowych. Jeżeli nie byłeś na targach Rybomania w Lublinie to koniecznie musisz obejrzeć naszą relację. Dla osób, które nie lubią oglądać przygotowaliśmy także reportaż, który można przeczytać TUTAJ.

Już teraz zapraszamy Was na najbliższe targi Rybomania, które odbędą się w Poznaniu w dniach 12-14 luty 2016 roku. W Poznaniu będziemy mieli swoje stoisko, ponieważ nie mogło by nas zabraknąć na tak ogromnej imprezie, więc jeszcze raz zapraszamy do Poznania i na nasze stoisko !

Do zobaczenia w Poznaniu

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here