Dwaj karpiarze z Wielkiej Brytanii Warren Harrison i Dave Treasure wybrali się na dwutygodniową zasiadkę na znane Węgierskie łowisko Euro Aqua .Łowisko o powierzchni 27 ha w których mieszkają na prawdę spore okazy karpi. Warto pamiętać że to właśnie na łowisku Euro Aqua w roku 2012 austriacki karzpiarz Roman Hanke złowił karpia o wadze 46,1 kg.

karppp

fot.karp 46,1 kg

Przejdźmy jednak do zasiadki karpiarzy z Wielkiej Brytanii

Podczas dwutygodniowej zasiadki Warren oraz Dave złowili 121 karpia na łowisku Euro Aqua. Warto dodać że 60 karpi ważyło ponad 18 kg! Natomiast trzy największe karpie ważył kolejno: 42 kg, 40 kg oraz 39 kg.Na poniższej fotografii Warren z karpiem o wadze 40 kg.

123

Co do strategi łowienie oraz nęcenie to możecie się złapać za głowę, lecz kto nęcić ma i wyniki. Podczas dwutygodniowej zasiadki dwaj karpiarze zużyli 700 kg zanęty w skład której wchodziły: kulki,ziarna oraz pellety. Co ciekawe przed zasiadką nęcili łowisko i zużyli 5 toń zanęty. Ilość niewiarygodna lecz to prawda. Sam Warren twierdzi, że gdyby nie wcześniejsze nęcenie łowiska to nie połowili by tak dużo ryb.

karp1

fot.karp 42 kg

Informacja pochodzi ze stron:

http://www.gofishing.co.uk/

http://www.manchestereveningnews.co.uk/

1 KOMENTARZ

  1. […] We wrześniu ubiegłego roku pisaliśmy o”Szaleństwie nad łowiskiem Euro Aqua”. Dla przypomnienia podczas dwutygodniowej zasiadki Warren oraz Dave złowili 121 karpia na łowisku Euro Aqua. Warto dodać że 60 karpi ważyło ponad 18 kg! Natomiast trzy największe karpie ważył kolejno: 42 kg, 40 kg oraz 39 kg. Cały artykuł można przeczytać klikając TUTAJ. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here