Miting Polskich Drużyn Karpiowych – “Karpiarze Martyce” zbliża się do kolejnego finału. Tak jak w poprzednich edycjach szykujemy dla was wiele niespodzianek. By nie było przykro tym , którzy nie mogą uczestniczyć bezpośrednio w naszym przedsięwzięciu wraz z zwycięzcami WCC 2014 – Krzysztofem Charmuszko , Andrzejem Walczakiem oraz Gabrielem Starcem przygotowaliśmy licytację czegoś wyjątkowego.

spomb niebieski

Niebieski Spomb w ilości 2 sztuk rozmiaru LARGE będzie wspaniałą pamiątką na półce oraz wyjątkową BOMBĄ do zanęcania która wielu wprawi w zachwyt nad wodą.

rakieta spomb

W końcu nie zawsze można stać się posiadaczem czegoś tak unikalnego – liczonego w ilości KILKU SZTUK NA ŚWIECIE trafiają wyłącznie do zwycięzców WCC 2014 oraz 2013 z uwzględnienie sektorów.

Krzysztof Charmuszko i Andrzej Walczak

Generalnie bardzo przykro było Ekipie Baitboxa rozstawać się z tymi “smerfnymi” gadżetami, ale jak słusznie stwierdzili – cel szczytny , a impreza sama w sobie zasługuje na niespodzianki z górnej półki.

Oczywiście w trosce o bezpieczeństwo tych unikatów do zestawu będą dołączone pływaczki dedykowane do spombów.

spomb pływak

Zachęcamy do licytacji dwóch niebieskich  Spombów w serwisie Allegro. Przejdź do licytacji klikając TUTAJ.

Pieniądze zebrane na licytacji zostaną przelane na konto Martynki Spaszewskiej.

Krótka historia Martynki

Martynka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Przeszła kilka poważnych operacji. Obecnie chodzi tylko dzięki zaopatrzeniu w specjalne kortezy, które zakłada na nogi. Na dłuższe dystanse używa jeszcze wózka inwalidzkiego. Martynka dzięki Waszej dotychczasowej pomocy mogła być intensywnie rehabilitowana. Zrobiła niesamowite postępy w rozwoju, a także pokazała innym, że niepełnosprawność nie musi być ograniczeniem w spełnianiu marzeń.

I ty możesz dać Martynce szansę na lepsze jutro !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here