Zgodnie z umową przedstawiamy wyniki konkursu, którego sponsorem była firma UnderCarp.

akcesoria do zestawów karpiowych/ końcowych

Firma ufundowała 5 zestawów karpiowych dla pięciu osób. Zasady konkursu były bardzo proste. Wystarczyło polubić stronę firmową na facebooku firmy UnderCarp oraz w komentarzu pod postem dokończyć zdanie „Wędkarstwo dla mnie to…”.

nagrody

Wybór 5-ciu najciekawszych komentarzy nie był łatwy, ponieważ napisaliście około 300 komentarzy !

Ostatecznie wybraliśmy następujące osoby, które nagrodzimy zestawami:

Marcin Łopaciński, który napisałWędkarstwo jest to dla mnie coś więcej niż jak to się niektórym wydaje “sport dla leniwych polegający na moczeniu kija w wodzie”, lecz wręcz przeciwnie jest to integracja z przyrodą ,liczne hole ryb wymagające niemałego trudu , dobieranie różnorakich zanęt i ciągle rosnąca adrenalina w oczekiwaniu na rybę”

Sebastian Surowiec,który napisałWedkarstwo dla mnie to całe życie, przyjemność pasja bez wędkarstwa bym umarł”

Karol Wiśniewski,który napisał “Wędkarstwo dla mnie to niekończąca się przygoda która pisze swą własną historiie i nikt nie wie co wydarzy się dalej ale w wędkarstwie chyba to jest piękne wielka nie wiadoma czy będa brały? i również to obcowanie z naturą przez kilka dni gryzieni przez owady narażani na warunki nad wodą śnieg, deszcz, upał ale dla mnie nie stanowi to żadnej różnicy ważne żebym był nad wodą i robił to co kocham najbardziej łowił kabany”

Krzysztof Kuśnierz, który napisałwędkarstwo dla mnie to przede wszystkim hobby dla mnie to jakby magia obcowania z przyrodą a woda jest jakby zaczarowanym królestwem ryb która czasami obdarowuje nas swoimi dobrociami w postaci pięknych karpi na macie”

Bogumił Turowski,który napisałWędkarstwo dla mnie to Hobby, przyjemność bycia sam na sam z naturą, te niepowodzenia czasem upadki i te wzloty kiedy trzymam na rękach karpia i po chwili go uwalniam życząc mu i sobie powodzenia w dalszym życiu coś pięknego To jest TO…”

Zachęcamy do zakupów w sklepie firmowych UnderCarp, w którym obecnie trwa promocja -20% na wszystkie produkty dostępne w sklepie. Kod rabatowy to:  karpiarstwo20

Przejdź do sklepu klikając TUTAJ

Osoby, które zostały wymienione powyżej prosimy o przesłanie na adres [email protected] danych do wysyłki.

Dziękujemy za tak liczbny odzew w konkursie. Każdemu z osobna Serdecznie Dziękujemy za udział. Oczywiście wszyscy nie mogą wybrać, więc wybór był bardzo trudny. Zachęcamy także do udziału w kolejnych konkursach, które będą już niebawem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here