Piotr na początku powiedz coś o sobie

Nazywam Piotr Bytom jestem mieszkańcem Rudy Śląskiej, członkiem Teamu Jet Fish oraz testerem wyrobów pana Jaroslav Těšínský właściciela firmy Jet Fish oraz członkiem Teamu Fox Polska. Swoje hobby jakim jest wędkarstwo karpiowe połączyłem z pracą, a mianowicie pracuję w salonie Jet Fish Polska w Chorzowie przy ulicy Młodzieżowej 31 gdzie serdecznie zapraszam na zakupy oraz fachowe doradztwo kolegów po kiju.

by1

Kiedy zacząłeś wędkować? Od ilu lat łowisz karpie ?

Zacząłem wędkować jako mały chłopiec w wieku 12 lat, a prawdziwa pasja wędkarska pojawiła się na początku lat dziewięćdziesiątych. Pamiętam pierwsze swoje zmontowane zestawy, dobór przynęt i pierwsze rolowane kulki.

by6

Czy pamiętasz swoją pierwszą zasiadkę i pierwszego złowionego karpia ? Opowiedz jak to wyglądało

Dokładnie pamiętam swoją pierwszą zasiadkę , na jednym z dużych zbiorników zaporowych na Śląsku – ile ryb spadało z haka i pierwsza która wylądowała na macie. Był to karp o wadze 5kg. Byłem wtedy bardzo szczęśliwy i od tego czasu powiedziałem sobie że będę łowił tylko karpie.Najfajniejsza była chwila, kiedy karpia wypuściłem do jego królestwa.

by5

Na jakich łowiskach najczęściej łowisz ?

Najbardziej lubię łowić na dużych zbiornikach zaporowych , oraz na zbiorniku elektrowni Rybnik szczególnie w okresie zimowym, gdzie złowiłem bardzo dużo wspaniałych i pięknych dwudziestokilowych karpi z czego jeden ważył 24kg.

by4

Czym jest dla Ciebie Wędkarstwo Karpiowe

Wędkarstwo karpiowe jest dla mnie przede wszystkim wypoczynkiem, obcowanie z naturą oraz czymś czego nie można zastąpić niczym, czyli oderwaniem się od codzienności

by3

Twoja ulubiona przynęta ?

W kilku zdaniach opiszę jakich przynęt używam. Używam produktów firmy Jet Fish, tak jak wcześniej wspominałem. Kulki najczęściej roluje sam najczęściej z mixów Biosquid z aminokompleksem Biosquid, lub Jet1 , oraz Biocrab z aminokompleksem Biocrab, czasem sięgam po gotowe kulki serii Legend Premium i nowości na 2015 rok z serii Mystery takie jak; wątroba-krab, oraz ananas-pomarańcza.

kulki jet fish

Przekonałem się wielokrotnie na łowisku o skuteczności produktów Jet Fish począwszy od wszelkiego rodzaju pelletów , PVA-mixów , bosterowanych kulek, czy dipów, więc zawsze sięgam po produkty tej firmy i szczerze Wam też polecam.

jet fish kulki proteinowe

Jaka jest twoja ulubiona metoda połowu ?

Metoda połowu hm … Nie mam tutaj ulubionej metody połowu ważne jest by dostosować metodę połowu do warunków, jakie panują w łowisku.

by2

Jaka była twoja najlepsze zasiadka życia ?

Taką najlepszą zasiadkę którą pamiętam, to połów swojego największego karpia 24kg na zbiorniku elektrowni Rybnik w temperaturze -17*C Było naprawdę bardzo zimno, a zarazem było wspaniale i ten olbrzym, który mnie obudził o 1.30 w nocy urzekł mnie swoją walecznością.

Pozdrowienia dla wszystkich kolegów po kiju i do zobaczenia nad wodą .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here