W dniach od 6 do 8 marca w Zabrzu w hali MOSiR przy ulicy Jana Matejki 6 odbyły się Międzynarodowe Targi Wędkarskie Połowy i Łowy 2015 oraz XI Karp Festiwal.
połowy i łowy 2015Podczas targów swój asortyment zaprezentowało aż 150 firm nie tylko wędkarskich, więć oglądać było co. Jak co roku targi przyciągnęły tłumy nie tylko wędkarzy. Bo jak wiemy targom wędkarskim towarzyszyły także Targi Sportów Ekstremalnych, Targi Myślistwa oraz Targi Skok Adrenaliny.

gsd

W czwartek wszyscy wystawcy przygotowywali swoje stanowiska, aby jak najlepiej zaprezentować swój asortyment podczas kolejnych dni targowych.

karp festiwal zabrze

Piątek był pierwszym dniem targów, tak zwanym dniem VIP. Był to dzień głównie dla wystawców, producentów i firm wędkarskich. Większość z wystawców jeszcze w piątek przygotowywała swoje stanowiska. Pełną relację w piątkowego dnia targów przeczytacie TUTAJ

połowy i łowy 2016

Sobota to pierwszy oficjalny dzień targów na który wstęp mieli wszyscy odwiedzający. Przed godziną 10:00 czyli otwarciem targów przed halą MOSiR gromadziły się tłumy ludzi, którzy czekali w kolejce aby wejść na targi. Pełną relację z sobotniego dnia targów możesz przeczytać TUTAJ

połowy i łowy

Niedziela była ostatnim dniem targów. Podobnie jak w niedzielę przed otwarciem targów było bardzo tłoczno. Ludzie czekali w kolejce przed halą MOSiR aby o godzinie 10:00 mogli wejść na targi i pooglądać, zobaczyć nowości oraz zakupić sprzęt wędkarski na kolejny sezon. Pełną relację z niedzielnego dnia przeczytacie TU.

targi karpiowe

Podsumowując, targi odwiedziło wiele osób, nie tylko wędkarzy, ponieważ jak już wcześniej wspominaliśmy targom wędkarskim towarzyszyły także Targi Sportów Ekstremalnych, Targi Myślistwa oraz Targi Skok Adrenaliny.

Wykonaliśmy także relację wideo, która składa się z dwóch części.

Pierwsza część relacji WIDEO:

DRUGA CZĘŚĆ RELACJI WIDEO:

Oczywiście na końcu załączamy wiele zdjęć w przygotowanej przez Nas Galerii :

 My również mieliśmy swoje stoisko. Każdy kto Nas odwiedził dostawał breloczek z naszym logiem.
6
Wybrane osoby dostawały także kubki z naszym logiem. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

1 KOMENTARZ

  1. Targi znowu mnie rozczarowały, bardzo mało wystawców spinningu, co mnie zmartwiło, a cena biletów to juz tragedia, w porównaniu z Poznaniem gdzie cena za bilet 15 zł a nie 30 tragedia , wiecej nie pojade , pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here