Nadszedł dzień premiery filmu pt“Łowienie karpi na żwirowniach-Jak złowić dużego karpia”. Film został zrealizowany wspólnie z firmą Undercarp. W filmie zobaczycie między innymi:

  • Gdzie łowić karpie na żwirowniach

Michał przedstawi Wam dokładnie miejsce i omówi w których łowią podczas zasiadki na żwirowni. Dokładnie powie gdzie kłaść zestawy.

  • Jakich zestawów używać oraz jak zrobić zestaw karpiowy z przyponem strzałowym i leadcorem

W filmie ujrzycie świetnie przedstawiony zestaw do łowienia dużych karpi na żwirowni a także zostanie omówiona budowa takiego zestawu krok po kroku.

  • Przypony karpiowe do łowienia na żwirowni a także krok po kroku jak wykonać przypon karpiowy

Chłopaki używają przyponów wykonanych z plecionki w otulinie ze względu na skorupiaki takie jak racicznice, które przecinają nie tylko linki główne ale również i przyponu. Dlatego właśnie chłopaki postanowili używać przyponów karpiowych wykonanych z plecionki w otulinie. Oczywiście na w filmie zaprezentowali jak wykonać taki przypon.

  • Jak nęcić karpie na żwirowni w upalne dni

Zobaczycie sposób nęcenia karpi w upalne dni, ponieważ warunki jakie sprzyjały na zasiadce nie były ciekawe, ponieważ dziennie było ponad 30 stopni a nie raz dochodziło nawet do 40 stopni. Jak widać chłopaki zastosowali odpowiednią taktykę i łowili mimo takiej aury.

  • Piękne karpie a także hole ryb i mnóstwo ujęć podwodnych

Na naszym kanale będzie się pojawiało coraz więcej takich filmów oraz poradników karpiowych, dlatego też zachęcamy Was do subskrybowania naszego kanału aby nie przegapić nowych filmów. Wystarczy kliknąć TUTAJ aby subskrybować nasz kanał. Dzięki temu nie przegapicie żadnego nowego materiału.

Zachęcamy także do odwiedzenia sklepu firmowego Undercarp.Aby odwiedzić sklep należy kliknąć TU.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here