Dobre i tanie akcesoria karpiowe

Posted by: Undercarp Category: Aktualności Tags: , Comments: 0

Dobre i tanie akcesoria karpiowe

Podczas mojego urlopu, gdy wypoczywałem trafiłem w Internecie na reklamę polskiej firmy Undercarp, która zajmuje się produkcją akcesoria karpiowych. Przeglądając stronę firmy zobaczyłem zakładkę TESTUJ Z NAMI i postanowiłem napisać do firmy. Po kilku godzinach dostałem odpowiedź a za dwa dni produkty do testowania. Wybrałem się na zasiadkę aby przetestować otrzymane produkty. Kiedy w wodzie były już zestawy postanowiłem zobaczyć jak wyglądają akcesoria na żywo.

undercarp akcesoria karpiowe

Jak widać akcesoria bardzo dobrze wykonane z solidnych materiałów. Wszystko idealnie dopracowane oraz ładnie zapakowane w torebki z polskimi napisami co jest dużym plusem, ponieważ żadna firma nie ma napisów w jeżyku polskim. Jednak nie są to produkty przecież na wystawkę tylko do łowienia dużych karpi J Na tą zasiadkę miałem już wszystko przygotowane, dlatego też postanowiłem coś uwiązać z użyciem otrzymanych akcesoria.

akceosria karpiowe

akceosria karpiowe

Po uwiązaniu kilku zestawów muszę przyznać że wszystkie użyte produkty zadowoliły moje oczekiwania. Są w bardzo dobrej jakości wykonane z najlepszych materiałów i w niczym nie ustępują od czołowych firm na rynku karpiowym i dodatkowo są tańsze od innych firm.

Tym razem wróciłem z zasiadki o kiju. mam nadzieję że na testy w bojowych i ekstremalnych warunkach przyjdzie czas na następnej mojej zasiadce czyli podczas zawodów na łowisku Gosławice. Tym razem na zawodach będę używał produktów firmy UnderCarp.

akceosria karpiowe

Do następnego razu kiedy pokażę Wam karpie na macie!

Robert Leszczyński

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *