Tag - targi rybomania poznań

RYBOMANIA SOSNOWIEC 2016-PODSUMOWANIE

W tym roku po raz pierwszy w Sosnowcu odbyły się targi wędkarskie Rybomania na których oczywiście nie mogło nas zabraknąć. Targi trwały trzy dni 11-13 marca. Pierwszy dzień czyli 11 marca był dniem branżowym,głównie dla wystawców i producentów. W dwóch pozostałych dniach 12 i 13 marca targi mógł odwiedzić każdy. Jak widać przed wejściem było tłoczno tuż przed godziną 10:00 czyli przed otwarciem hali targowej. Na naszym stoisku mogliście zobaczyć całą naszą ofertę, zobaczyć,dotknąć każdy produkt i oczywiście...

RYBOMANIA POZNAŃ 2016-PODSUMOWANIE

W dniach 12-14 luty odbyły się targi wędkarskie Rybomania na których oczywiście nie mogło nas zabraknąć. Również my mieliśmy swoje stoisko.

Zaprezentowaliśmy nasza całą ofertę czyli akcesoria do zestawów końcowych. Kto jeszcze nie widział naszych produktów może je zobaczyć także w naszym sklepie online, w dobrych sklepach wędkarskich ( nasze produkty są obecnie w 18 sklepach w Polsce) lub na najbliższych targach, które odbędą się w Sosnowcu w dniach 11-13 marca.

Każdy nasz...

Zapraszamy na nasze stoisko na targach Rybomania

Już za niecały miesiąc w dniach 12-14 luty w Poznaniu na terenie międzynarodowych targów poznańskich odbędą się targi wędkarskie Rybomania. Oczywiście nie mogło by nas zabraknąć na tej imprezie. Dlatego też zapraszamy wszystkich serdecznie na nasze stoisko na którym nie zabraknie atrakcji ale o tym co czeka na Was na naszym stoisku opowiada Michał Strzelecki w poniższym zaproszeniu wideo. Nasze stoisko znajdziecie obok Fantazy Baits a także na przeciwko stoiska Mikado. Poniżej zamieszczamy mapkę, dzięki której bez problemu traficie do Nas.