RYBOMANIA POZNAŃ 2016-PODSUMOWANIE

Posted by: Undercarp Category: Aktualności Tags: , Comments: 0

RYBOMANIA POZNAŃ 2016-PODSUMOWANIE

W dniach 12-14 luty odbyły się targi wędkarskie Rybomania na których oczywiście nie mogło nas zabraknąć. Również my mieliśmy swoje stoisko.

undercarp rybomania

Zaprezentowaliśmy nasza całą ofertę czyli akcesoria do zestawów końcowych. Kto jeszcze nie widział naszych produktów może je zobaczyć także w naszym sklepie online, w dobrych sklepach wędkarskich ( nasze produkty są obecnie w 18 sklepach w Polsce) lub na najbliższych targach, które odbędą się w Sosnowcu w dniach 11-13 marca.

targi rybomania poznań

akcesoria karpiowe undecarp

Każdy nasz produkt można było dotkną,zobaczyć jak on wygląda w rzeczywistości i na zestawie karpiowym a także oczywiście zakupić. undercarp na targach w poznaiu

Jak widać na naszym stoisku było dosyć tłocznie co nas bardzo oczywiście cieszy i motywuje do dalszego działania.

undercarp prezentacja

Podsumowując targi jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, ponieważ  odwiedziło nasze stoisko bardzo wiele osób, którzy używają nasze akcesoria już od dłuższego czasu a także dużo osób było nowych, którzy kupują akcesoria z polecania kolegów, którzy je polecili.  Takie słowa na prawdę bardzo miło słyszeć. Już teraz zapraszamy was na targi do Sosnowca na których nas oczywiście nie zabraknie.  Naszą ofertą zainteresowało się także kilka nowych sklepów w których to nasze produkty pojawią się już niebawem !Teraz zachęcamy do obejrzenia foto galerii z naszego stoiska.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *