Testy produktów Undercarp i karp 20 kg !

Posted by: Undercarp Category: Aktualności Tags: , , Comments: 0

Testy produktów Undercarp i karp 20 kg !

Szybkimi krokami zbliżały się zawody na łowisku Gosławice i trzeba było pomyśleć, jaką taktykę przyjąć oraz jak zmontować zestawy. Wiadomo, ze łowisko to jest trudne i wymaga od sprzętu niezawodności. Tak jak wcześniej wam pisałem, że do zmontowania zestawów na zawody będę używał tylko akcesoria UnderCarp, tak też uczyniłem.

UNDERCARP AKCESORIA

Jako, że łowiłem na kamienie – zrywkę podstawą były mocne bezpieczne klipsy i krętliki do szybkiej wymiany, które w pełni spełniły moje oczekiwania. Czy to podczas brania, czy też ściągania zestawu poprzez podwodną roślinność, której mnóstwo na łowisku nic się z nimi nie działo. Nie widać było żadnego śladu odkształcenia.

rl2

Przy tworzeniu zestawów korzystałem z pierścieni owalnych, ochraniaczy antysplątaniowych oraz pozycjonerów haczyka. Poniżej zestawy, które używałem, a które pozwoliły mi skutecznie wyholować piękne Gosławice karpie.

SONY DSC
karp 20 kg
zestawy karpiowe
Podsumowując zasiadkę, tym razem udało mi się przetestować akcesoria UnderCarp i jak dla mnie są super. Nawet przez moment nie obawiałem się, że zawiodą mnie podczas holu pięknego pełnołuskiego Gosławickiego kapiszona +20. Niebawem kolejny wyjazd i kolejne testy.

Pozdrawiam i do następnego razu.

Robert Leszczyński

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *