Dlaczego nie powinieneś iść na ryby ?

0
źródło: carpology.net

Każdy powód jest dobry aby iść na ryby, jednak zbadaliśmy tą drugą stronę. W dalszej części poznasz 8 – powodów dlaczego powinieneś zrezygnować z wyprawy na karpie (potraktuj to z dystansem)

1. Nowa życiówka ? 

Czy na pewno pobijesz swoją życiówkę, jeśli tam pojedziesz ? Nie daj się namawiać, pamiętaj to bardzo duża loteria abyś pojechał i złowił coś ogromnego.

2. Czas spędzony z Tobą ?

Wolę spędzać z Tobą czas, jest to w pewnym sensie oznaka pantoflarza. Ale także ćwiczenie, które uświadamia nas “Mogę iść, ale wolałbym w przyszłym tygodniu”.

3.  Muszę pracować !!!

Tyle masz do zrobienia, kiedy znajdziesz na to czas ? Roboczogodziny – przepadną i ryby mają być ważniejsze ? – “Kochanie nie warto”

4. Oglądnij mecz na żywo

Dobry człowiek ma dwa priorytety, trzeci możeee jakiś żużel. Na pewno uspokoją twoją panią. Czwarty ?! Obejrzyj jakiś serial.

5. Muszę posprzątać w garażu

Zaplanuj kilkugodzinne sprzątanie w garażu. Najlepiej przy gorącej kawie, herbacie. Sprawdź jakie masz braki w sprzęcie i je uzupełnij, przy najbliższej najlepszej sposobności.

6. Zostały zjedzone przez…

Niestety nie mam z czym jechać na ryby, ostatnio jak byłem wszystko zostało zjedzone przez wydry 🙁

7. Jest za zimno

Wyposażony w bieliznę termoaktywną, kombinezon wędkarski wielosezonowy, wyższe ocieplone buty nieprzemakalne, kubek termiczny z dobrym grzaniem oraz piecyk i butlę gazową. A do tego śpiwór, wygodne łóżko i namiot.
Skarbie – jest za zimno nie jadę.

8. Jest za ciepło

Wystarczy przeglądnąć oferty biur podróży, chociażby nawet na internecie. Ile tak naprawdę kosztuje spędzenie 5-ciu słonecznych dni w jakimś ciepłym kraju, na leżaku przy małym basenie. A teraz porównaj to ze swoją wejściówką na łowisko. Mogę się założyć, że zobaczę Cię nad jeziorem  w ciągu 10 minut !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here