I Zawody Karpiowe o Puchar Wędkarstwo Podkarpacie i markomserwis.sklepna5.pl

0

I Zawody Karpiowe o Puchar Wędkarstwo Podkarpacie i markomserwis.sklepna5.pl – to pierwsze organizowane zawody przez tych własnie organizatorów. Zawody odbyły się 1.04.17 na wodzie w Besku. Lista startowa jak mówi jeden z organizatorów Kamil Skwara – została zapełniona już w pierwszych 3dniach.

Głównym celem zawodów była wspólna integracja połączona z rywalizacją. Najważniejsza jednak była wspaniała atmosfera panująca na łowisku.

Mimo kapryśnych brań ryb Zawodnicy z uśmiechem na twarzy zakończyli zawody. Bardzo często na brzegu pojawiały się dorodne karasie, których nie zaliczaliśmy do punktacji (punktowaliśmy tylko i wyłącznie ryby z gatunku karp i amur). W sumie podczas „I Zawodów Karpiowych o Puchar Wędkarstwo Podkarpacie i markomserwis.sklepna5.pl” złowionych zostało dziewięć punktowanych ryb. Największą rybą złowioną tego dnia mógł pochwalić się kolega Mariusz Ślęzak (karp 5,84 kg). Pierwszego karpia zawodów zaciął Sławomir Sitarski (karp o wadze 2,04 kg). W klasyfikacji generalnej liczyła się łączna waga trzech największych ryb złowionych przez danego Zawodnika.

Miejsca na podium wyglądały następująco:
1. miejsce – Mariusz Ślęzak z wynikiem 11,43 kg
2. miejsce – Dawid Dąbek z wynikiem 7,32 kg
3. miejsce – Damian Prarat z wynikiem 3,39 kg .

Każdy z Uczestników zawodów jak i osoby oraz firmy wspomagające naszą imprezę otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy cenne nagrody rzeczowe.

Jak na pierwszą edycję impreza bardzo udana, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w dalszych sukcesach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here