II Puchar No Limit Team – Koblov 2017

W dniach 30.04.2017 – 03.05.2017 odbył się II Puchar No Limit Team. Nad zbiornik Koblov zawitało 19 drużyn. Pomimo długotrwałych opadów deszczu, które miały miejsce tuż przed samymi zawodami pogoda się unormowała. Poziom wody w zbiorniku był jednak wyższy od normalnego, przez co ryby brały początkowo dość słabo, ale z każdym dniem się rozkręcały. W porównaniu do roku poprzedniego wyniki na podium były imponujące.

Zwyciężyli Pavel Svitek oraz Milan Kusin z wynikiem 48,1kg, co dało średnią trzech największych ryb powyżej 16 kilogramów! Na drugiej pozycji uplasowała się ta sama ekipa co w ubiegłym roku: Arkadiusz Krypciak i Krzysztof Sas. Natomiast na najniższym miejscu podium wylądował Maciej Kajdas wraz z Matuszem Korzeniowskim. Maciek złowił także największą rybę zawodów, karpia o wadze 18,6 kg. Sektor A – Delta Baits zgarnęli chłopaki z Karp Klub Bytom: Mieczysław Greczuk i Wojciech Witkowski, natomiast w  sektorze B – JET FISH wygrali: Piotr Całka, Arkadiusz Głogowski, Ernest Pawłowski.  Gratulacje dla wszystkich uczestników, którzy po raz kolejny stworzyli wspaniałą atmosferę, a nam było bardzo miło gościć  tak wspaniałe Karpiarki i Karpiarzy, a przede wszystkim ludzi pełnych optymizmu i pasji.