Wczoraj w serwisie społecznościowym facebook na profilu Łowiectwo Podwodne  pojawiło się zdjęcie z wielkim amurem, który jak widać po zdjęciu został zabity kuszą podczas polowania podwodnego.

s2

Zdjęcie jednak nie było długo w sieci, ponieważ karpiarze natychmiast zareagowali i administrator usunął to zdjęcia. Jednak nasz użytkownik Norbert również szybko zareagował i zapisał to zdjęcie oraz podesłał je nam. Otrzymaliśmy także od Norberta inne zdjęcia na którym jest karp, lecz też nie małych rozmiarów.

s3

Ludzie zrozumcie to! Karpiowanie to jest hobby i każda złowiona ryba w większości trafia do wody w przeciwieństwie do Łowiectwa Podwodnego, które polega na strzelaniu do ryb kuszą. W takim przypadku gry ryba dostanie kusza nie da jej się jej niestety uwolnić, ponieważ jest martwa !

Norbert dziękujemy za zdjęcia i mamy nadzieję że przemówią one do rozsądku podwodnym łowcą !

7 KOMENTARZE

  1. Przecież taki Amur nie posiada żadnych walorów smakowych, ryba mogła dalej pływać dostarczając emocji wędkarzowi, szkoda słów…

  2. Łowiectwo podwodne jest wspaniałym hobby a nie siedzenie i wycieranie dziury w krzesełku na brzegu …
    Nie którym by się przydał spinning i kilka okrążeń wokół jeziora .
    Nie chodzie tylko o rybę a o samy podwodny świat zanurkujcie tylko raz i nikt nie powie ze to nie moje..

  3. Totalna hipokryzja. Rybkę to się na święta kupuje w supermarkecie. W smażalni nad jeziorkiem smakuje, ale jak już się okazuje, że zanim się coś zje to trzeba to zabić to wielkie zdziwienie w oczach.

  4. nie mam nic przeciwko jeśli nakreci jak zjada te kilogramy mięcha. łowiectwo tak ale z głową tylko tyle ile potrzebujemy..chyba że to jego jeziorko to niech strzela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here