Method Feeder w ostatnim czasie bardzo szybko się rozwinęła i nadal się rozwija. Wiele wędkarzy słyszało o metodzie, coraz więcej już na nią łowi, lecz istnieje też taka grupa osób, która jeszcze nie zaczęła swojej przygody z łowieniem na metodę.

Czy tak na prawdę łowienie na metodę jest skuteczne ? 

Oczywiście że tak. Łowiąc na metodę podajemy nasza przynętę w środku zanęty. Foremka pełna zanęty jest tak skonstruowana że nasza przynęta znajduje się w samym centrum koszyczka, dzięki czemu każda ryba wpływająca w nasze łowisko zanim zacznie spożywać nasza zanętę to zazwyczaj trafia na nasz haczyk z przynętą.

Zanęta w foremce jest podana bardzo punktowo, dzięki czemu na dnie łowiska rozprasza się w małym obrębie, dzięki czemu wabi ryby punktowo i według mnie bardzo skutecznie. Jeszcze nigdy nie miałem tylu brań na jednym wypadzie na ryby jak mam od momentu gdy łowię na method feeder. Polecam ta metodę ! Jak dla mnie nie ma lepszej techniki łowienia !. Dla osób, które nie miały styczności jeszcze z łowieniem na metodę to polecam obejrzeć poniższy materiał wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here