Młodzi wyjadacze z wędkarskiego youtuba

0

Od jakiegoś już czasu wędkarscy Youtuberzy przybierają na sile. Mówią o tym liczby, oglądalności ich filmów, transmisji na żywo czy też znaczące wzrosty subskrybcji na ich kanałach. Ten materiał właśnie będzie o młodym wędkarskim Youtuberze, który wokół własnej osoby gromadzi ogromny krąg zainteresowanych. Ogląda go przede wszystkim młodsza publiczność ale także i osoby starsze. Pewnie większość z was domyśla się o kim mowa jeśli jednak nie to zapraszamy na kanał wędkarski RaFish – Wędkarstwo Mazowieckie Rafała Chwedoruka, który zgromadził tam już ponad 30 tyś subskrybętów.

karpiarstwo.pl
Jak zrodził się pomysł na nagrywanie filmów wędkarskich i kiedy pierwszy raz wrzuciłeś filmik na youtube ?

Rafał
Swój pierwszy film wrzuciłem 5 maja 2011 roku a jeśli chodzi o filmy wędkarskie zacząłem nagrywać je regularnie od 2012 roku. Niestety przez pierwsze 6 miesięcy filmy wyglądały ubogo, brak statywu, jakości, z resztą jak na te czasy przeważnie wszędzie było podobnie. Mimo negatywnych komentarzy nie załamywałem się robiłem swoje dalej. 

karpiarstwo.pl
Co chciałbyś zmienić, udoskonalić ?

Rafał
Jeśli chodzi o mój kanał to chciałbym postawić na lepszą jakość. Kamery nagrywające w 30 klatkach na sekundę nie zadowalają jakościowo. Moim celem jest nagrywanie w 4k, ewentualnie 60 kl/s. Po drugie to lepszy internet, przy obecnym filmy czasem potrafią się długo ładować ok. 16h i więcej. Jeśli chodzi o organizację na moich filmach nadal chcę aby było naturalnie i na spontanie gdyż uważam, że jest to pożądane wśród widzów. 

karpiarstwo.pl 
Jak uważasz, dlaczego odniosłeś sukces na youtube ?

Rafał
Uważam, że w dużej mierze odegrała tutaj rolę systematyczność, staram się wrzucać filmy bardzo często o ileż jest to tylko możliwe. Na pewno także naturalność, klimat jaki towarzyszy naszej ekipie na rybach oraz prostota jaka płynie z filmów. Staram się nagrywać filmy nie tylko z karpiowania ale także ze spinningu, spławika itp. Jak możecie zauważyć towarzyszy temu różna różnorodność gatunkowa ryb. 

karpiarstwo.pl
Zdradź nam jeszcze swoje plany związane z twoimi filmami wędkarskimi.

Rafał
Co do planów to dążę do tego aby było w nich jak najwięcej ujęć, więcej klimatu i całej tej otoczki wędkarskiej. Chciałbym bardziej pokazać swój charakter okraszać to rybami i montażem. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here