Plecak karpiowy to  bardzo przydatna rzecz w której pomieścimy większość naszych karpiowych akcesorii. W dużym solidnym plecaku możemy zmieścić miedzy innymi: ubrania, jedzenie, akcesoria karpiowe, pudełka. Plecaki najczęściej posiadają także boczne mniejsze kieszenie w których możemy przechowywać wagę karpiową, ciężarki, sygnalizatory i inne niezbędne rzeczy na karpiowej zasiadce.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie plecaka ?

MATERIAŁ

Plecak powinien być wykonany z solidnego i nieprzemakalnego materiału. Pewnie każdy już dobrze wie że nieprzemakalne bagaże karpiowe to podstawa. Bardzo często na zasiadkach bywa tak że spotka nasz deszcz.

plecak wędkarski

ZAMKI

Zamki to jedna z najważniejszych części naszego plecaka. Bardzo często odsuwamy i zasuwamy kieszenie naszego plecaka więc solidny zamek to podstawa.

SZELKI

Plecaki karpiowe posiadają dużą pojemność około 100 Litrów a czasem nawet więcej. W związku z tym wypełniony plecak karpiowymi akcesoriami swoje waży. Dlatego szelki powinny być przede wszystkim solidne a zarazem miękkie tak aby nam się nie wrzynały w plecy.

plecak

Firmy karpiowe oferują bardzo wiele prze różnych modeli plecaków.Dlatego też każdy bez problemu powinien znaleźć odpowiedni model dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here