Firma Profess to znany producent przynęt i zanęt wędkarskich i karpiowych.W ofercie oprócz sypkich zanęt, boosterów,dipów, pelletów znajdziemy również kulki proteinowe zanętowe,haczykowe oraz pływające.
jakie kulki proteinowe na karpiaCarp Signal Baits to seria tonących kulek proteinowych oparta o naturalne składniki. W swoim składzie kulki zawierają wiele wartości smakowych, zapachowych i odżywczych , które podczas swojej pracy w łowisku znacznie pobudzają ryby do żerowania.
Występując w dwóch rozmiarach: 20 oraz 16 mm a pakowane w opakowania po 750 gram

jakie kulki proteinowe na karpiaW seri Carp Signal Baits znajdziemy też kulki proteinowe haczykowe w opakowaniach 250 ml. Występując w 21 aromatach, więc każdy karpiarz znajdzie z pewnością coś dla siebie. W pudełku znajdziemy mix kulek w średnicach 12 oraz 20 mm.

jakie kulki proteinowe na karpiaNową serią kulek firmy Profess są kulki Two Tone. Są to kulki, które powstały z dwóch odrębnych mixów a w swoim składzie posiadają wysokiej jakości komponenty.

W ofercie firmy znajdziemy również kulki proteinowe Pop-Up Fluo, które z pewnością sprawdzą się podczas łowienia na zamulonych łowiskach. Występując w 10 smakach i różnych kolorach.

jakie kulki proteinowe na karpiaOczywiście oprócz kulek proteinowych Pop-Up Fluo znajdziemy również zwykłe kulki proteinowe pływające o niesamowitej wyporności. Idealnie sprawdzą się w połączeniu z kulkami tonącymi tworząc tak zwanego bałwanka.

jakie kulki proteinowe na karpiaNa samym końcu warto dodać że kulki firmy Profess produkowane są wyłącznie w Polsce !

Teraz żeby lepiej poznać każdy z wyżej opisanych produktów zachęcamy do obejrzenia poniższej wideo prezentacji.

Zachęcamy do Subskrybowania kanału firmy Profess. Subskrybując kanał już nigdy nie przegapisz nowych filmów i prezentacji wideo !

Całą ofertę firmy Profess znajdziesz na stronie producenta www.profess-fishing.pl . Asortyment firmy możesz zakupić w sklepie partnerskim www.carptravel.pl .

1 KOMENTARZ

  1. Słyszałem już nie jeden raz że ludzie chwalą sobie kulki tej firmy a może ktoś z Was używa tych kulek i jakie są wasze opinie ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here