Ranking wędzisk karpiowych do 100 zł

4

Postanowiliśmy przystąpić na nurtujące niektórych z Was pytania odnośnie wyboru wędki karpiowej do 100 zł. W tym celu stworzymy dla Was ranking wędzisk karpiowych. Ranking będzie się opierał na kilku ważnych aspektach branych pod uwagę przy wyborze kijów oraz co kluczowe opinii rynkowej.

 

Top 1

Pierwsze miejsce, jeśli chodzi o półkę cenową do 100 zł urzekła nas wędka Jaxon Inspiral karp. Na pierwszy rzut oka wydaje się być solidna, a oto w tym wszystkim chodzi. Innowacyjny design przyciąga oko, solidne mocowanie na kołowrotek, jak wszyscy wiemy w wędkarstwie karpiowym ten element musi być wytrzymały. Oplot na przelotkach dodatkowo wzmacnia i nadaje charakteru. Warto zwrócić uwagę na wykończenie dolnika (jak w znacznie droższych modelach)

 

Top 2

Na drugim miejscu ulokowaliśmy wędkę Jaxon Arcadia Carp
Wędka wykonana została z materiałów kompozytowych z przewagą włókna szklanego i żywic epoksydowych. Dzięki czemu powinna utrzymać niejednego wielkiego karpiszona. Blanki zostały uzbrojone w bardzo dobre przelotki klasy SLIM TS a jej wygląd z pełną rękojeścią wykonaną w części z naturalnego korka, w części z czarnej pianki z tworzywa nadaje charakteru jak w dużo droższych modelach.

Top 3

Trzecie miejsce zajmuje wędka również ze stajni firmy Jaxon. Tym razem jest to “typowa karpiówka” z przedłużonym dolnikiem. Kij został wykonany z przewagą włókna szklanego i żywic epoksydowych. Według zapewnień producenta kij został przeznaczony do połowu dorodnych karpi. Jeśli chodzi o wygląd jak na tą półkę cenową wyglądają przyzwoicie. Mowa o wędce Jaxon Black Arrow

 

Pozostałe kije do 100 zł

Przygotowaliśmy Wam jeszcze inne opcje kijów karpiowych dostępnych w jednej z najbardziej popularnych porównywarek cenowych. Tutaj znajdziecie również inne modele. Może to akurat któreś z nich przypadną wam bardziej do gustu ?
Zachęcamy do zobaczenia i porównania z naszymi typami.

 

4 KOMENTARZE

  1. Przydatny ranking kijów karpiowych, muszę się z tym zgodzić wędka z TOP 1 wygrywa chyba ten ranking mam i na razie nie narzekam !!!

    • Cieszymy się, że nasze zestawienie się panu spodobało
      Staraliśmy się dobierać kije również na opiniach zamieszczanych w sieci jak i z doświadczeń nad wodą różnych wędkarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here