Ranking wędzisk karpiowych do 200 zł

1

Poprzednio przygotowaliśmy dla Was ranking wędzisk karpiowych do 100 zł tym razem podnosimy poprzeczkę nieco wyżej. Wędziska, które zestawiliśmy w tym rankingu będą odpowiadały nieco bardziej wymagającym wędkarzom i na pewno posłużą już lata.

Top 1

Na pierwszym miejscu umieściliśmy bezkonkurencyjne trio trzech kijów kariowych w tym przedziale cenowym są to wędki karpiowe Shimano Alivio, Prologic C1 i  Daiwa Black Widow carp. Ceny przy tych wędkach niestety wahają się w granicach 200 zł jednak zauważyliśmy sporo ofert poniżej założonego progu rankingowego. Z czystym sumieniem możemy polecić owe modele. Mają świetny design i na pewno będą służyły Wam lata.

Top 2

Na drugim miejscu umieściliśmy nieco tańsze wędzisko. Uwagę przykuł nam Konger Grandis. Wędka została zaprojektowana tak by w początkowej fazie rzutu maksymalnie została naładowana oddając tym zwielokrotnioną energię by posłać nasz zestaw jak najdalej.

Top 3

Na trzecie miejsce powędrowało wędzisko również marki Konger a mianowicie mowa tutaj o Endura carp. Sam już design kija zachęca do jego użytkowania, smukły z korkową rękojeścią i solidnym uchwytem na kołowrotek na pewno nie zawiedzie Cię gdy na końcu linki będziesz walczył z dwucyfrowym karpiem. Za jego tak wysoką pozycję w miejscu rankingowym odpowiada cena jak i opinie użytkowników.

Top 4

Tuż za podium na czwartym miejscu ulokowaliśmy wędzisko Robinson Aquarius carp co przyczyniło się, że spośród tylu wędzisk na rynku to ten kij znalazł się w naszym rankingu ?
Możecie zobaczyć już na samo zdjęcie, często to miłość od pierwszego wejrzenia decyduje o naszym zakupie. W tym przypadku również tak może być. Smukła wędka o nie przeciętnym designie idealnie wpasuje się w Wasze dłonie. Dodatkowo jej zaletą jest oczywiście dwu-skład. Dlaczego znalazła się u nas dopiero na 4-tym miejscu ? Niestety – cena. Wędka kosztuję blisko 200 zł. Klikając poniżej w “zobacz produkt” będziecie mogli również skorzystać z porównywarki wędzisk dostępnej na stronie.

1 KOMENTARZ

  1. Czy przy wyborze wędki bardzo ważne będzie jej elastyczność na końcówce lub ogólnie całego zestawu? Na przykład takie tanie nadają się jeszcze do użycia infomiasto eu/wedka-rumpol-strong-3608-36-metra-opinia-i-test/ czy lepiej kupić coś znacznie lepszego. Mają one widziałem sporo złych i dobrych opinii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here