Targi Wędkarskie Rybomania Lublin odbyły się w dniach 29-30 listopada 2014 roku w pawilonie Lubelskich Targów przy ulicy Dworcowej 11. Na targach można było zobaczyć 80 wystawców, które zaprezentowały bogatą ofertę stu marek.Wszystko odbywało się na powierzchni 6 500 mkw.

rybomania lublin 2014 targi wędkarskie

Targi w Lublinie odwiedziło 8400 osób. Jest to o wiele mniej niż w Poznaniu gdzie w 2014 roku Targi Wędkarskie Rybomania odwiedziło aż 24000 osób. Jest to bardzo dobry wynik, ponieważ Rybomania w Lublinie odbyła się po raz pierwszy.

rybomania lublin ludzie

Największą atrakcją targów bez wątpienia było gigantyczne akwarium o pojemności 23 tys. litrów, które przyciągało mnóstwo ludzi.

akwarium rybomania lublin

W akwarium mogliśmy zobaczyć następujące gatunki ryb:Amur,Karp,Boleń,Tołpyga,Kleń,Pstrąg,Jaź,Sandacz,Szczupak,Jesiotr,Okoń,Karaś,Sum,Bass,Płoć,Lin

rybomania amurrybomania jesiotr rybomania karp rybomania karpie rybomania rak

W akwarium nie tylko można było podziwiać pływające okazy, lecz także mogliśmy zobaczyć prezentacje przynęt głównie spiningowych.

prezentacja przynęt w akwarium rybomania lublin

W pierwszy dzień Targów Rybomania w Lublinie mogliśmy wziąć udział w spotkaniu z zwycięzcami tegorocznych zawodów World Carp Classic. Mowa oczywiście o Krzysztofie Charmuszko, Andrzeju Walczaku oraz Gabrielu Starcu. Wszyscy zgromadzenie podczas spotkania przy akwarium mogli zadawać pytania na które mistrzowie ze zdumieniem odpowiadali.

wywiad z mistrzami world carp clasiic rybomania lublin 2014

Oprócz gigantycznego akwarium, pokazów mogliśmy także zobaczyć szeroki asortyment ponad 100 marek a także nowości na kolejny sezon 2015.

3RYBOMANIA LUBLIN WYSTAWCYDSC_0097 DSC_0118 DSC_0119 DSC_0069rybomania lublin pontony

Targi Wędkarskie Rybomania Lublin to wspaniała impreza, na której każdy z Nas mógł obejrzeć nowości oraz cały asortyment wystawców. Można było także wszystko wziąć do ręki i dokładnie zobaczyć jak wygląda dany produkt lub przynęty. Do zobaczenia w Poznaniu!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here