W najbliższych dniach 14.05-17.05.2015 r. odbędzie sie VI Cypriniada Łowiska Śródlesie 2 , zawody karpiowe wchodzące w cykl eliminacji do PCM 2015. W takcie zawodów odbędzie się kwesta charytatywna na rzecz chorych dzieci Marty i Szymonka , którą przeprowadzi Komitet Społeczny SWK Charytatywnie- Wędkarze Dzieciom. W ostatnich dniach została oficjalnie zgłoszona zbiórka publiczna na portalu zbiórek .

op1

Komitet ze swoimi skarbonkami będzie obecny na wszystkich zawodach organizowanych w naszym kole PZW , jak również na innych imprezach karpiowych w Polsce. Akcja będzie trwała do końca sezonu. Z kwesty zgodnie z przepisami prawa polskiego będzie złożone sprawozdanie wraz z rozliczeniem. Chcemy pomagac – to jedno z założeń funkcjonowania Sekcji Wędkarstwa Karpiowego. SWK Opole krok po kroku realizuje swoje cele statutowe. Po akcji MATA DLA MŁODEGO KARPIARZA oraz RÓŻE I KREW , rozpoczynamy duży projekt – Wędkarze Dzieciom.

op2

Wracajac do tematu zawodów .Wszystko jest dopięte na ostatni guzik , łowisko przygotowane czeka na zawodników, karpiki w ostatnich dniach ładnie żerują , nic tylko łowić. Portal http://karpiarstwo.pl/ , który objął nad zawodami patronat medialny będzie w miarę możliwości na bieżąco informował o tym co się dzieje na łowisku , tym samym w trakcie tych trzech dni będziemy wspólnie z organizatorami relacjonować przebieg rywalizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here