Targi Wędkarskie Połowy i Łowy i Karp Festiwal 2015

Home Forums AKTUALNOŚCI Najnowsze wieści Targi Wędkarskie Połowy i Łowy i Karp Festiwal 2015

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • #15474
    Redakcja
    Keymaster

    Kto z Was odwiedził targi w Zabrzu ? Jakie macie opinie ? Co zakupiliście ? Pełna relacja na portalu TUTAJ.

    #15477
    Piotr 12
    Guest

    Ja byłem zakupiłem nowego poda 🙂 Targi jak dla mnie były ok, szkoda że mogłem być tylko jeden dzień 🙂 Odwiedziłem Wasze stoisko i dostałem breloczek portalu 🙂

    #15478
    tomczyk
    Guest

    Ja też uważam że targi były udane !

    #15479
    Kolega Karpiarz
    Guest

    Ja zrobiłem następujące zakupy: Kupiłem poda anacondy, namiot anacondy i kulki na sezon Meusa i oczywiście pellet też Meus 🙂

    #15480
    gordoon
    Guest

    Ja byłem tak żeby zobaczyć co się dzieje. Nic nie kupowałem bo wszystko zakupiłem na Rybomani w Poznaniu …

    #15481
    arekson
    Guest

    Szczere nie rozglądałem się bardzo za sprzętem. Bardziej podobały mi się panie, które roznosiły ulotki 🙂 🙂 😛

    #15482
    wędkarsz z Warszawy
    Guest

    hehe arekson hostessy też przyciągały oko. Bardziej niż nowości wędkarskie 😛

     

    #15483
    arekson
    Guest

    Dokładnie 🙂

    #15484
    Kolega Karpiarz
    Guest

    Ja tu się chwalę co kupiłem a wy mówicie o paniach, które roznosiły ulotki 🙂 Ładnie, Ładnie. Swoim żoną pewnie powiedzieliście że jedziecie pooglądać sprzęt wędkarski a oglądaliście hostessy 🙂 Haha 😛

    #15485
    arekson
    Guest

    hehe ja byłem z żoną 😛

     

    #15486
    Kolega Karpiarz
    Guest

    to arekson miałeś ciężko 🙂

    #15487
    arekson
    Guest

    czasem oko leciało 🙂 Dobra koniec panowie tej rozmowy o paniach bo jeszcze żona zobaczy 😛 POŁAMANIA W TYM SEZONIE :p

    #15719
    Redakcja
    Keymaster

    Pani w szarych leginsach 😀
    Uwielbiam Leginsy.
    Jeżeli chodzi o targi to Rybomania kładzie na deski Zabrze no ale cóż 🙂

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

NAJNOWSZE WPISY

NAJPOPULARNIEJSZE