Firma Undercarp na rok 2017 przygotowała całą serię haczyków karpiowych pokrytych teflonem.  W ofercie firmy spotkamy aż 8 modeli haków w przystępnej cenie, ponieważ paczka haczyków sklepach kosztuje tylko 13,99 zł .

 

 

 

 

 

 

WIDE GAPE – klasyczny hak karpiowy, który charakteryzuje się szerokim łukiem kolankowym. Oczko w tym modelu zostało zagięte pod kątem 15 stopni, dzięki czemu efekt zapięcia się karpia następuje jeszcze szybciej.

 

 

 

 

CHODDY- model haków przeznaczony głownie do sztywnych przyponów wykonanych z fluorocarbonu. Stosowany najczęściej w przyponach stiff rig oraz chod rig.

 

 

 


 

CURVE SHANK – hak ten został tak zaprojektowany aby podczas brania jak najszybciej obrócił się i pewnie zapiął karpia w dolną wargę. Polecamy stosować w przyponach wykonanych z miękkich plecionek. Idealnie sprawdza się w połączeniu z nasza miękką plecionką Ultra Soft.

 

 

 

 

 

WIDE GAPE X – Niemalże identyczny haczyk jak hak Wide Gape z naszej oferty – różni się jedynie tym, że ostrze wyformowane jest pod kątem prostym w stosunku do łuku kolankowego. Oczko zostało dodatkowe zagięte pod kątem 15 stopni, dzięki czemu efekt zacięcia się ryby następuje jeszcze szybciej.

 

 

 

 

 

WIDE GAPE CHODDY – haki przeznaczone głownie do sztywnych przyponów wykonanych z fluorocarbonu. Najczęściej używany w przyponach typu stiff rig oraz chod rig.

 

 

 

LONG SHANK – specjalnie wyprofilowany łuk kolankowy,długi trzonek haka oraz zagięte oczko aby trudniej było rybie pozbyć się haka. Najczęściej stosowany w zestawach D-rig oraz 360 rig.

 

 

 

 

 

 

CRANK CHODDY –  kształt haka bardzo ułatwia zapięcie ryby w przyponach sztywnych
wykonanych z fluorocarbonu.

 

 

 

 

CRANK – to hak który posiada odgięte ostrze wraz z mikrozadziorem oraz szeroki łuk kolankowy. Został zaprojektowany z myślą o przyponach KD rig. Jest bardzo chwytnym hakiem oraz bardzo pewnie trzyma rybę podczas holu.

 

 

Wszystkie haczyki karpiowe dostępne na www.undercarp.pl 

4 KOMENTARZE

  1. Świetne haczyki zakupiłem na targach Rybomania i powiązałem kilka przyponów i czekają do sezonu 🙂 Jednak już mi się podobają bo są w bardzo dobrej cenie i nie odbiegają jakością od innych światowych marek.

  2. Zastanawiałem się nad nimi i zakupię na ten sezon żeby przetestować 🙂 Szkoda że nie występują gotowe haczyki karpiowe z włosem 😛 ale w pracy w przerwach zawsze wiąże przypony.

  3. Dokładnie slawek_1990 też zakupiłem na targach i śmiem twierdzić że to te same haki karpiowe co ma fox,korda i nash, lecz tak jak mówisz dużo dużo tańsze 🙂

  4. Ja łowię głownie na haki karpiowe bezzadziorowe,jednak z tego co widzę nie mają w ofercie haczyków bez zadziorów ale kupię jakieś również dla testów 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here