Firma Undercarp na rok 2017 wypuściła około 150 nowych produktów. W ofercie firmy pojawiły się między innymi: teflonowe haki karpiowe,plecionki przyponowe,leadcore, sztuczne przynęty takie jak kukurydza i kulki, nowe rodzaje stoperów oraz wiele wiele innych akcesoriów niezbędnych do zestawów końcowych.  Przyjrzyjmy się bliżej nowościom ten firmy.

Teflonowe haki karpiowe 

W ofercie firmy pojawiło się aż 8 modeli haków karpiowych w różnych rozmiarach. Cena sklepowa za opakowanie (10 sztuk )haczyków 13,99 pln. Są to między innymi:

haczyki na karpia

Plecionki przyponowe 

Ultra Soft to plecionka, która występuje obecnie w dwóch kolorach: brązowym oraz zielonym. Na szpuli znajduje się 20 metrów miękkiej plecionki 25 LBS. Cena sklepowa plecionki 23,40 pln.

 

Leadcore 

Leadcore występuje w dwóch kolorach: zielonym i brązowym.Na szpuli znajduje się 10 metrów leadcore 45 LBS. Cena sklepowa leadcore 29,70 pln.

Sztuczna pływająca kukurydza 

Sztuczna kukurydza dostępna w następujących kolorach: czarna,żółta,czerwona,różowa,pomarańczowa,biała,zielona w opakowaniu ze stoperami gratis ! Idealnie nadaje się do podniesienia przynęt tonących, aby wyróżnić je w naszym łowisku. Bardzo często stosowania w metodzie zig rig. W opakowaniu 8 sztuk plus stopery gratis. Cena sklepowa 8,00 pln.

Pozycjonery i adaptery 

Nasze pozycjonery są już wielu karpiarzom bardzo znane. Na ten rok wprowadziliśmy kilka adapterów w nowych kształtach, które znacznie ułatwią zapięcie karpia w dolną wargę.

 • Adapter haczyka S

 • Adapter haczyka M

 • Adapter haczyka L

 • Pozycjoner haczyka Withy Pool

Koraliki 

Wśród koralików pojawiły się między innymi:koraliki stożkowe,koraliki do szybkiej wymiany,koraliki Heli/Chod,koraliki zderzakowe,Koraliki Multi,koraliki samoblokujące w rozmiarach 4 mm,6 mm,8 mm.

Wkrętki i gumki do mocowania przynęt

 • Plastikowe wkrętki do przynęt

Najczęściej stosowana do mocowania przynęt pływających w zestawach typu D-rig i chod rig. Stosując wkrętkę do przynęt, nie potrzebujemy stoperów do przynęt, ponieważ gwint bardzo dobrze trzyma naszą przynętę, zapewniając doskonałą przyczepność. Dostępne w kolorze żółtym,czerwonym,brązowym i przezroczystym

 • Metalowe wkręty do przynęt

W naszej ofercie występują trzy rodzaje metalowych wkrętów do przynęty:wkręt do przynęt z kółkiem,wkręt do przynęt z pierścieniem,wkręt do przynęt.

 • Gumki do mocowania przynęt

Odpowiedni materiał, z których zostały stworzone gumki go mocowania przynęt, dzięki swojej rozciągliwości pozwala na przymocowanie do naszego haczyka takich przynęt, jak m.in.: kulki proteinowe, pellety, nasiona itp. Używając gumek, możemy zamocować praktycznie każdą przynętę – zarówno bezpośrednio do haczyka, jak i w zestawach D-rig.

Występują w rozmiarze 4 mm,6 mm oraz 8 mm

Stopery baryłkowe do kulek proteinowych 

Miękkie,gumowe baryłkowe stopery do kulek proteinowych. Dostępne w następujących kolorach:czerwonym,przezroczystym,żółtym,brązowym,czarnym,żółtym.

Mikro stopery 

Mikro stopery zostały stworzone do stopowania znacznie mniejszych przynęt, a zwłaszcza przynęt używanych w tzw. method feeder. Idealnie sprawdzają się zarówno do kulek proteinowych, ziaren, jak i do innych twardszych przynęt.

Występują w następujących kolorach: brązowym,żółtym,przezroczystym,czerwonym,zielonym.

Krętliki karpiowe 

Wśród krętlików karpiowych z nowości pojawiły się między innymi:

 • Mikro krętlik karpiowy z kółkiem
 • Mikro krętlik karpiowy
 • Krętlik karpiowy z zaczepem do PVA
 • Krętlik karpiowy z podwójnym kółkiem
 • Krętlik karpiowy z dwoma kółkami
 • Krętlik karpiowy z dużym oczkiem
 • Krętlik karpiowy z agrafką do szybkiej wymiany
 • Krętlik karpiowy heli/chod
 • Krętlik karpiowy do szybkiej wymiany z klipsem

Pierścień łezka 

Pierścień łezka służy do łączenia materiałów przyponowych głównie w sztywnych przyponach lub tzw. łamańcach. Najczęściej stosowany do przyponów typu D-rig. Sprawdza się także w różnych konstrukcjach przyponów karpiowych.

Agrafki i łączniki 

To tylko część nowości na rok 2017. Wszystkie nowości można zobaczyć na stronie firmowej www.undercarp.pl oraz w sklepach wędkarskich na terenie całego kraju.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here